רומן של קיץ
ינואר 20, 2022 מאת admin כבוי

רומן של קיץ

היא סיימה את לימודיה בתיכון, תלמידה מצטיינת ומדהימה ביופייה.

בטקס הסיום, כשנפרדו מהם המורים אחד אחרי השנייה ניגש אליה לחיבוק המורה שלה למתמטיקה. מורה צעיר וחתיך בתחילת שנות השלושים לחייו, משא לחלומות רטובים של מרבית תלמידותיו. ליבו היה שייך לה, למרות שהיה נשוי. נישואיו נכפו עליו חמש שנים קודם כשהכניס את חברת להריון. זוגיות של ברירת מחדל. שום דבר בחיבוקו לא נראה מוזר, הוא נפרד מכולם בחיבוק חזק ואמיץ. אולם, כשחיבק אותה, הוא הגניב לכיסה פתק עם מספר הנייד שלו. כשחזרה הביתה מאוחר יותר באותו לילה החליפה בגדים לשינה, ורוקנה את כיסי המכנס אותו לבשה. בפתק שלו הוא צייר לב ונשיקה ליד מספר הטלפון וליבה החסיר פעימה.  

כעבור כמה ימים היא חייגה אליו, נרגשת ולא יודע למה לצפות. כשענה לבסוף היא גמגמה במבוכה והוא צחק בהקלה. הוא חיכה לשיחת הטלפון הזאת, חולם עליה כל לילה ומתעורר עם זקפה איומה. היה ברור לשניהם לאן תוביל אותה שיחת טלפון. התשוקה והערגה שלהם אחד לשנייה היו חזקות מהם. הוא הכיר שתי דירות דיסקרטיות מדהימות באזור, הוא לא בדיוק שמר אמונים לאשתו…

כשהגיעה לכתובת שנתן לה בשעה מאוחרת יותר אותו יום, הוא כבר חיכה לה שם חסר מנוחה. הוא היה חייב להרגיש אותה, לנשק, לנשום, להריח ולזיין. היא הטריפה עליו את דעתו כבר קרוב לשנה, כשהיא אפילו אינה מודעת לעוצמת רגשותיו. הוא משך אותה פנימה בבהילות כשפתח לה את הדלת, נושק לפניה בערגה ואהבה. היא החזירה לו נשיקות, נצמדת לגופו החסון בגופה הרך והמושלם.

"אוח, אלוהים, כמה את חמה" גנח באוזניה כשחדר לתוכה בחדר השינה. הוא הרגיש איך הזין שלו מחליק לתוך הכוס החם והבתולי שלה כמו כפפה ליד. היא עצרה את נשמתה כשביתק את בתוליה, הוא עצר לרגע, מחבק אותה אליו ומביט לתוך עיניה. הוא חזר לזיין אותה לאט ובעדינות, אוהב אותה יותר ויותר.

צעקות ההנאה שלהם נשמעו בחלל האוויר כל פעם שנפגשו בסתר באחת מאותן שתי דירות דיסקרטיות שאהבו. רומן הקיץ שהחל מייד כשסיימה את לימודיה נמשך עד שהתגייסה.