עיסוי בבת ים
ינואר 13, 2022 מאת admin כבוי

עיסוי בבת ים

שיטת הטיפול באמצעות עיסוי היא ממש לא המצאת העידן המודרני, היא "חיה ובועטת" מזה אלפי שנים, ולא נראה כי היא מתכננת לעזוב אותנו בקרוב. קיימים מעל לשמונים סוגי עיסוי בבת ים, שמגובים על ידי כל מיני טכניקות, לחיצות או תנועות מסיביות. בעיסוי בבת ים עושים שימוש במניפולציות על השרירים ועל הרקמות הרכות באמצעות לחיצות של הידיים ושל האצבעות. על פי סקר שבוצע בתחום, נמצא כי לפני כשלוש שנים, כעשרים אחוז מן האוכלוסייה ברחבי תבל התנסו בסוג עיסוי כזה או אחר. כדי להבין מה הן הסגולות של העיסוי בבת ים, פשוט תמשיכו לקרוא עד תום המאמר שמוצג לפניכם.

האם עיסוי בבת ים יחזק את התפקוד של מערכת החיסון שלכם?

ביכולתו של עיסוי בבת ים לחזק לאין שיעור את התפקוד של מערכת החיסון שלכם. למי שתוהה למה? שימשיך לקרוא. העיסוי בבת ים מסייע לגוף שלכם לפעול באופן יותר אפקטיבי. ובאופן הזה הוא מסוגל לחזק ולשפר את התפקוד של מערכת החיסון שלכם. בזמן העיסוי, קיימת עלייה של מחזור הדם, משתפרת ההשפעה של המערכת האנדוקרינית, החמצון בדם משתפר, יש ירידה של הקורטיזול, ונעשה ריפוי טבעי של התאים ושל זרימת הדם, וכיוצא בכך. האם נדרש יותר מזה, כדי שתבינו עד כמה העיסוי בבת ים יעזור לתמיכה במערכת החיסון שלכם? ברגע שמערכת החיסון תקינה, הגוף שלכם ידע כיצד להילחם היטב בכל מיני מחלות, בהתקררות או בווירוסים למיניהם.

איך תתאימו את הסוג של עיסוי בבת ים לצרכים שלכם?

בוודאי כבר הבנתם, כי קיימים כל מיני סוגים של עיסויים בבת ים. מי טרנדי יותר, ומי טרנדי פחות. הסוגים השונים של עיסוי בבת ים הם בין עיסוי שמצריך שימוש בתנועות חלקות ובין עיסוי שמצריך תנועות לוחצות וקצרות. יש מעסים שעושים שימוש בכל מיני קרמים או בשמנים ייחודיים, ויש מעסים שממש לאו. בדרך כלל, מרבית המעסים מטפלים במטופלים שלהם ללא בגדים, אבל יש כאלה שמתנגדים לשיטת טיפול כזאת, וכבודם במקומו מונח. אתם יכולים לעבור את העיסוי בבת ים בהתאם לצרכים שלכם, ליהנות מעיסוי של כמה דקות, או להיסחף וליהנות מטיפול של שעה עד שעתיים. תלוי עד כמה הסבלנות שלכם גדולה, לשכב אפרקדן מבלי לעשות כלום.