נשות הטייסים
ינואר 20, 2022 מאת admin כבוי

נשות הטייסים

הן ישבו בבית קפה בכיכר המדינה, נהנות מארוחת בוקר משותפת. בעליהן יצאו לטיסה לאוסטרליה, והיו מתוכננים לחזור כעבור שבוע חזרה לארץ. שתי נשים יפות, באמצע שנות הארבעים לחייהן. מטופחות מכף רגל ועד ראש. הילדים כבר גדלו ועזבו את הבית, והן היו נטולות דאגות כלכליות. חייהן התנהלו על מי מנוחות, אולם תסכולן מהיעדרותם התכופה של בעליהן החל שמרו סודות. הן לא היו מודעות למבטיהם של שני הגברים הזרים שישבו בשולחן לידן. הם הגיעו לארץ לטיול מצרפת, משיכתם לנשים הישראליות פראית וחייתית. הם הבינו עברית, ושמעו כמעט את כל שיחתן. ענבר הרימה את כוס הקפה לשפתיה, וכשלגמה ממנו באיטיות מבטה פגש במבטו של אחד מהם. היא לא יכלה להוריד ממנו את העיניים, וכשלא ענתה למאיה על שאלתה מאיה סובבה את ראשה להבין על מי ענבר מסתכלת. "וואו, אני מתעלפת" הצטרדה מאיה "הייתי עושה אותם בשמחה". ענבר הביטה בה במבט מזוגג "את לא מבינה איך אני רטובה" ענתה לה.

"נעים מאד, מרטין" ניגש אליהם אחד מהם כעבור דקות ספורות "חברי שם זה יואל ואנחנו פה בחופשה מצרפת". הן חייכו אליו בחמימות והזמינו אותם להצטרף. "אשאל בישירות ותענו בכנות" ביקש מרטין "תוכלו להיות נערות ליווי שלנו ליומיים הקרובים?" הן היו מופתעות מהישירות, החרמנות שלהן השפיעה על תשובתן. את אותו היום הם בילו על חוף הים, נהנים מהשמש ומשיחות קולחות וזורמות, מתחרמנים בתוך המים כשנכנסו להצטנן. הם  ידעו שאת הלילה הם יסיימו בחדרם במלון הקרוב, תשוקתם הולכת וגוברת ככל שהתקרב הזמן.

דלת מקשרת הפרידה בין החדרים שלהם, מרטין משך את מאיה אתו למקלחת כשנכנסו בזמן שיואל הפשיט את ענבר מבגד הים הקטן שלה וליקק את פטמותיה המלוחות. גניחות ההנאה נשמעו מתוך המקלחות, תחת זרם המים החמים. מרטין זיין את מאיה בעמידה כשגבה אל דלת המקלחת, הזין הגדול שלו נמצא עמוק בתוכה. היא גמרה שוב ושוב בזמן שלחש לה מילות אהבה בצרפתית, גומר בתוכה בצעקה.  בזמן שיואל שכב על הגב במרכז המיטה, ענבר מצצה את הזין היפה שלו בפיה, מביאה אותו לראות כוכבים מהנאה. כשעלתה והתיישבה עליו הוא הרגיש איך הוא נחנק מלהט גופה.

לילה שלם הם חגגו, נשות הטייסים אשר הפכו להיות נערות ליווי באילת בהפתעה.