נערות ליווי במילואים
ינואר 20, 2022 מאת admin כבוי

נערות ליווי במילואים

הם עדיין קיבלו צו מילואים לאימונים פעם בשנה, לוחמים ביחידה קרבית, בתחילת שנות הארבעים לחייהם. אחוות הלוחמים שלהם והקשר המיוחד ליווה אותם עוד מימי שרותם הסדיר, ואף אחד מהם לא ויתר על ימי המילואים האלו בעד שום הון שבעולם. שבועיים מילואים באימונים מפרכים היוו בשבילם יציאה משגרת החיים, התעדכנות בהתפתחויות בחייהם הפרטיים ובעיקר הזדמנות להתרחק מעט מהאחריות המשפחתית. דבר זה לא התנגש מבחינתם באהבתם למשפחותיהם, אלא תרם לחיזוק הקשר ושימור  הזוגיות עם נשותיהם. חוץ מזה, מה שקורה מחוץ לבית במפגשי היחידה, נשאר ביחידה. כל חמשת הלוחמים שעדיין קיבלו מילואים הגיעו לנקודת האיסוף, מאוחדים ומשלימים פערים כאילו רק אתמול נפרדו.

הם עלו לרמת הגולן, לבסיס האם שלהם וכבר באותו לילה יצאו יחד עם הלוחמים הצעירים למסע ניווטים לילי. חמישתם נעים כאדם אחד, הקשר ביניהם יחיד ומיוחד. בשעות הבוקר הגיעו חזרה לבסיס . התרגיל הבא היה מתוכנן למחרת, ובאותו ערב הם יצאו לקריית שמונה לבילוי לילי.

נערות ליווי באילת היו חלק מהווי המילואים שלהם. עוז התקשר לשמרית, חביבתם משכבר הימים. בעלת מכון ליווי מושלם בעיר. היא שמחה למשמע קולו, ולאחר שיחה קלילה וקולחת אמרה לו בצחוק מתגלגל שחמש מבנותיה יגיעו להנעים את זמנם. היא שמרה על רמה גבוהה במיוחד של נערות ליווי. דואגת לשמו הטוב של המקום, לבריאות הבנות ובריאותם של לקוחותיה. סקס לא היה הדבר היחיד בעניין, אלא גם נשות שיחה ועניין בעלות אינטליגנציה וקודי התנהגות. הרי סכומי הכסף שלקוחותיה שילמו היו לא מבוטלים.

המקום היה שלהם בלבד לאותו לילה, וכמחצית השעה לאחר שהגיעו כבר התפזרו בזוגות לחדרים פרטיים. עוז הביט בבחורה שלידו, מרגיש את הזין שלו בוער במכנסיו. גומות החן שלה מקסימות בפנים משגעות, גופה מושלם וריחה משגע. היא הפשיטה אותו בחושניות כשנסגרה הדלת אחריהם, ידיו על שדיה הזקופים והאגסיים. פטמותיה התקשו בין אצבעותיו, הזין שלו חפון בכף ידה. היא ירדה על ברכיה למציצה ארוכה ועוז נחנק. רגליו רעדו וכמעט לפני שגמר הרים אותה למעלה ולקח אותה אל המיטה. הכוס הלוהט שלה צרב את הזין שלו בתשוקה, ישבנה מתרומם מעט כדי לקבל אותו עמוק יותר לתוך נרתיקה. "כן, כן, תזיין חזק לוחם שלי" צעקה כשהגביר את הקצב. הוא גמר בתוכה והפך אותה על בטנה, הזין עדיין עומד. הוא הוציא אותו מהכוס שלה ופתח את ישבנה, נכנס לה לתחת במכה אחת מהירה. מיוזעים הם נשכבו צמודים לאחר דקות ארוכות של זיון נוסף. מסדירים את נשימתם. נעמד לו שוב כעבור שעה קלה.