נערות ליווי במועצת העיר
ינואר 16, 2022 מאת admin כבוי

נערות ליווי במועצת העיר

הרוחות סערו בישיבת מועצת העיר  אילת כאשר עלה נושא מכוני הליווי על הפרק. הטיעונים של בעד ונגד הסדרת מעמד מכוני הליווי היו רבים, כאשר כל אחד מהם מנסה להישמע מעל כולם. מדאם אטואל ישבה על כסאה בצד, מביטה בנוכחים בחדר. מחציתם לקוחות קבועים של מכון הליווי אותו ניהלה ביד רמה ובאיכות גבוהה ביותר. נהנים משירותי הסקס של אותן נערות ליווי באילת שבחרה בקפידה. תוך שמירה מוחלטת על דיסקרטיות, ניקיון, בריאות ומנוחה של בנותיה ולקוחותיה.

הישיבה הסתיימה לאחר שעה ארוכה ללא החלטות והסכמות, בכל זאת, נושא טעון שהדעות עליו חלוקות ומגוונות. בערב הגיע אליה סגן ראש העיר, אחד הלקוחות הטובים ביותר שלה. הם ישבו בחדרה בחלקו האחורי במכון במשך שעה ארוכה, מדברים על מה שהיה בישיבת המועצה. אחת מאותן נערות ליווי באילת שלה הייתה חביבה עליו במיוחד. בחורה צעירה באמצע שנות העשרים לחייה, ג'ינג'ית  מתולתלת ואנרגטית. אש במיטה ועם יכולת הכלה והקשבה פנומנליים.

אטואל שלחה אותה אליו לחדרו הקבוע במכון, מוסתר מכל כיוון ומיועד לדיסקרטיות טוטלית. כשנכנסה לחדרו הוא חיכה לה בציפייה דרוכה על המיטה במרכז החדר. גופו החטוב לא מעיד במאומה על חמישים שנותיו. "ברוך הבא, חתיך" חייכה אליו בחמימות "מקווה שיש לך מספיק כוח בשבילי היום". הוא פתח את זרועותיו לצדדים מזמין אותה אליו ללא מילים.

שמלתה החליקה מגופה למרגלות המיטה, שדיה המושלמים והלבנים עומדים בחוצפה, הוא בחן אותה במבט משתוקק ומלא תשוקה, הזין שלו מתחיל לעמוד בערגה אליה. היא הורידה את תחתוניה הקטנים בחושניות, מעבירה לשון לחה על שפתיה, מגרה אותו יותר. היא עלתה למיטה בין רגליו, על ברכיה, נושקת לאורך רגליו כלפי מעלה עד שהגיעה לחלציו. הזין שלו נשאב פנימה לתוך פיה במלואו והוא נשנק מהנאה. היא מצצה אותו עוד ועוד, עד שהביאה אותו לגמירה. כשיצאה מהמקלחת חזרה אליו הוא משך אותה במהירות, נשכב מעליה, רגליה על כתפיו והוא טוחן אותה בפראות עוד ועוד. אנקות ההנאה שלהם נשמעות עד התקרה. הכוס שלה הטריף אותו כשגמר בתוכה שוב ושוב, בתנוחות מתנוחות שונות במשך שעה ארוכה.